zpět - to ostatní

coronavirus - covid

politici divadlo

worldometers coronavirus
ministerstvo zdravotnictví


epidemie = 1,6% = 1600 nemocných na 100000 obyvatel

* Doplňované - odkazy + komentáře 1 + komentáře 2 *
-------------------------------------------------
O imunitě a rouškách - MUDr. Mirka Skovajsová - článek na severu, na fb / záloha-08 pdf

Senátor prof. MUDr. Jan Žaloudík, CSc.: Už není důvod něco omezovat kvůli covidu - video YT / přepis-07 pdf

Ministerstvo zdravotnictví totálně propadlo v odbornosti tímto - rozhodnutím - mzcr / záloha-06 pdf

Promořeni mediální lží - sanitární diktatura / záloha-05 pdf

Jsou jiní mrtví méně, než ti, co podlehnou viru - záchranou ke zkáze / záloha-04 pdf

Dr. Shiva odhaľuje skutočnú agendu za - súčasnou epidémiou covid19

Smyšlená „zdravotní krize“ COVID-19 - Planetární hysterie / záloha-03 pdf

V jeden den vyšly dva články - tento odborně vede do totality a tento odborně vede k přemýšlení / záloha-01 pdf a záloha-02 pdf

Primářka pražské nemocnice - Je epidemie koronaviru realita, nebo mediální podvod

Bývalý předseda parlamentního shromáždění Výboru pro zdraví Rady Evropy - Jak se dělá pandemie

Článek z minulého roku - Chřipková epidemie nabírá sílu

Zaujímavý pohľad psychoterapeuta na súčasnú paniku - Stačí poslechnout prvních pět minut


Z článků net:

# Lež musí být dostatečně velká, aby jí všichni uvěřili. V tomto případě jde o miliardy lidí, což je zřejmě nejvíc v dějinách lidstva.
# Jako hejno vyplašených slepic.
# Výběr prostředků a opatření proti dalšímu šíření nemoci nesmí být v sekundárních důsledcích horší než následky vlastní nemoci. A to nejen co se týče důsledků zdravotních, ale i ekonomicko-společenských a dalších... Připomínám, že soubor opatření by neměl přinést horší dopad než vlastní nemoc.
# Statistika hovoří jasně: Není žádná epidemie. Jen jen strach z epidemie.
# Celonárodní karanténa je cestou do pekel. Nedělám si naději, že politiky přesvědčíme o změně kurzu, když se jim podařilo tak úspěšně vyděsit celý národ.
# Dánsky vedec píše, že Korona je epidémia paniky a logika bola jej prvá obeť.

Z diskuzí net:

- po zavedení opatření

Už jsem to psal. Pokud nebude nouzový stav, nemůže vám nošení roušky nikdo nařídit...

Pracuji u Policie ČR, ale způsob jakým novináři sdělují své domněnky již v nadpisech hraničí opravdu s poplašnými zprávami, samozřejmě tento hnus kupuje spousta vystrašených lidí svou pozorností a novinář patrně ví, jak tento hyenismus vyslovíčkařit, aby zde nebyl trestně odpovědný. Obdobně tomu bylo i v případě smrti zdravotní sestry. No až bude pitva budeme všichni chytřejší, novináře prosím ignorujte, nepřináší objektivní zprávy a to dokonce ani tehdy, když citují vědce, kteří se sami mezi sebou přou. Když jsem nastupoval před 16ti lety k Policii tak jsem byl na pitvě dvacátníka zemřelého jen tak na infarkt, no stát se může lecos a jeden z 10ti milionů a bez podložení pitvou? Klobouk dolů investigativní žurnalistice! Lidi nečtěte to už vůbec ne! Wim Hof dokázal porazit virus jen dýcháním otužováním a meditací... Starejte se každý o sebe a nebudete muset omezovat ostatní! Good Luck!

Od začátku roku zemřelo v ČR 30 tisíc lidí a vládu, média zajímá jenom skutečnost, že s koronavirem zemřelo 143 lidí. Smutné, nesmírně smutné.

Kdyby Babiš nebo vláda řekli, ať lidé na krku nosí zvonky nebo rolničky, že to virus vyplaší :D :D, lidi si je koupí a budou mu nadšeně tleskat, jak to skvěle vymysleli a jak to pomůže :D. Jako stádo ovcí. Když by roušky byly povinné třeba do konce roku, většina bude nejspíš zase z rozkazu nadšená jak je to zachrání.

Stejně je všechno jinak. Veřejná lobotomie posloužila k přenastavení světové ekonomiky, protože světová válka by byla příliš velké sousto. Státy které zachovaly relativní klid z toho vyjdou nejlíp což se o Česku říct nedá.

Všichni co se klepou strachy z koronaviru si tenhle článek přečtěte 2x, nebo raději 3x ať pochopíte jak vypadá nebezpečná pandemie a to s čím se teď potýkáme je opravdu taková "chřipečka". Morové epidemie miliony mrtvých, Španělská chřipka 50 -100 milionů obětí, prasečí chřipka 284000 obětí, 1,4 miliardy(!!!) nakažených. Kdyby něco takového přišlo a ono to přijít může, co by asi dělali ti co teď tak šílí z koronaviru? Ten je ve společnosti infekčních chorob hodně velký břídil. I ta sezónní chřipka s 660 tisíci oběťmi ročně by se mu musela smát, kdyby to viry uměly...

Slovaci....mate zalepene oci alebo co? Vy nevidite co sa tu robi..vlada si tu diktuje opatrenia ktore su v rozpore s ludskymi pravami, pravami na dostojny zivot s celkovy zasah do zivota? Strasidlo Corona je obycajna chripka v inej podobe. Sam som to prekonal a nic ine len vylezat a dokonca moja manzelka ktora ma osetrovala sa virusom nenakazila!...500 nakazeny na sk je z 5mil. ludi len 0.0001% a myslite ze je to dovod na zakazy, prikazy a obmedzenia? Toto divadlo co tu robi vlada je iba ukazovat moc a silu ktoru ma... Ludia konecne si uvedomte ze ste len figurkami a nedajte sa ovladat tym, kto ma moc a tym rozhoduje o vasej slobode a suverenite a existencii...otvorte oci a dajte najavo svoj postoj k slobode....

Blázínci, snad opravdu nevěříte, že kdokoliv z naší vlády tam je v politice pro "nějaké dobro a zdraví občanů" :)))

Represe, chytrá šmírovačka, a nakonec totalita. Vše kvůli chřipce, která celosvětově nezabila ani sto tisíc lidí za skoro půl roku. Z několika miliard. To nedokázali ani jiní sekáči jako mor, neštovice, tuberkulóza, tyfus, či cholera. Ty zabíjeli desítky až stovky milionů lidí, ale svět na kolena nesrazili. Tato chřipka v kombinaci s médii lačnými po každé mrtvole, a politiky co sní vlhký sen o vlastním vůdcovství to dokáže. Myslete si co chcete, ale čísla jsou čísla.

Možná má rouška smysl v davu v uzavřené místnosti, ale venku, v parku, při sportovních aktivitách atd.... naprostá stupidita. Navíc ti, kteří nosí respirátory šíří své kapénky, jako by žádnou roušku neměli. Jediný rozdíl mezi korona a chřipkou je ten, že počty nakažených a úmrtí se u chřipky nezveřejňují. Uměle vyvolaná panika, Svět se zbláznil.

Nějak to nechápu, taková opatření, taková pozornost, přitom běžná chřipka každoročně (minimálně 2x do roka) promořuje mnohem větší populaci a umírá na ní několikanásobně více lidí. Při poslední chřipce v US (11/2019-01/2020) tam onemocnělo asi 20 milionů lidí a 100 000 zemřelo. Opatření žádná, mediálně téměř neznámo. // Co se týče Itálie, což je extrém, - ta má sama o sobě i bez epidemie obrovskou mortalitu (zemře tam ročně asi 650 000 lidí) a úbytek obyvatelstva. Ten úbytek obyvatelstva (zhruba -200 000 ročně) je tam nahrazován migranty. Při této mortalitě zemře v Itálii měsíčně 50 000 lidí zcela běžně. Na koronavirus jich za dva měsíce zemřelo 5000...

Většině stačí kapky na kašel a vitaminy, říká primář, který vyléčil koronavirus, v Česku se vyléčili první čtyři pacienti z onemocnění COVID–19. Tři se léčili na infekčním oddělení ústecké Masarykovy nemocnice, které řídí primář Pavel Dlouhý. Pro MF DNES popsal průběh onemocnění a jeho léčbu.

- před zavedením opaření

Stále více mám pocit, že tu nejde o žádnou záchranu lidstva. Existuje mnohem více nemocí, které mají drastičtější průběh, vyšší úmrtnost, jejich infekčnost je větší a nebezpečnější. Co ekonomika a politika, tam by nemohla být příčina celé této "nafouknuté bubliny"?

Děkuji tedy za kompliment nicméně za moudrého se nepovažuji, ale určitě se nebudu považovat za debila...... Každej kdo je zdravého rozumu to vidí a neupíná se vidinou na nějakej virus. Tak či onak virus by se sem dostal tak i tak....... To co vymýšlejí je do nebe volající a upřímně to ničemu nezabrání. Odvolávají se na virus, ale zatím vše dělají ne pro lid, ale vše pro sebe a lidi budou jen decimovat coronavirem a mezitím se vedle budou odehrávat jiné věci, které budou ku prospěchu ne nám, ale jen a jen naší vládě. Viz. zákazy, které v tuto chvíli vydávají. Všechno zavřou, ekonomika bude padat, ale oni se nám budou vysmívat dál protože oni budou mít peněz pořád stejně. Jinak řečeno lidi proberte se už konečně... největší virus je tady premiér a naše vláda!

"RESET světové ekonomiky a hospodářství" to je účel této mezinárodní rošády s názvem "Koronavirus"
Každopádně se tentokrát jeho autorům podařilo tento scénář proměnit v realitu.......
Smutné!
p.s. Nejsmutnější na tom je ovšem fakt, že v důsledku nejde ani tak o nemoc samotnou, jakožto o dopady takové..., což bylo cílem.


Události
cyklistka spadla kvůli roušce
nudisté a roušky... a pak si o tom psali i v CNN

Provalení
# článek o nošení roušek byl smazán - kopie1 pdf, vyšel znovu dostatečně opravený - Šifra roušky, záloha - kopie2 pdf
# komentář A. Baudyše - youtu.be a opravený komentář - youtu.be
# pojev prezidenta M. Zemana a neverbální komunikace - youtu.be
# jednání v Lánech nařízení vlády nedodržuje - 2m od sebe, jídlo a roušky - článek zde a podrobněji zde/img-orig/


* velké divadlo ve kterém vyděšení lidé přijmou likvidační opatření a ještě tomu zatleskají *